Nasza uczennica Mistrzem w Konkursie Let’s Play English.

Jak co roku we wrześniu Szkoła Językowa British School organizuje pod patronatem wydawnictwa Macmillan międzyszkolny konkurs języka angielskiego ‘Let’s play English.’

Konkurs składa się z II etapów, zróżnicowanych według wieku.  Pierwszy etap polegający na rozwiązaniu testu  leksykalno-gramatycznego odbył się 21 września. Konkurs ma charakter otwarty i według podanych przez British School danych do pierwszego etapu zgłosiło się 130 uczestników.

Po kilku dniach ogłoszono listę 11 osób, które zakwalifikowały się do drugiego etapu i okazało się że wśród tych szczęśliwców znajduje się uczennica klasy 3b-Daniela Gałka.

Drugi etap konkursu odbył się w dniu 28 września i polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego lektury  - The War of the Worlds’. Wszyscy uczestnicy zgodnie twierdzili, że test był trudny, a pytania bardzo szczegółowe. Mamy zaszczyt poinformować, że tegorocznym zwycięzcą VI Edycji Konkursu języka angielskiego ‘Let’s Play English została nasza uczennica- Daniela, której serdecznie gratulujemy!!!