Recepta na sukces w sporcie i nie tylko...

17 stycznia młodzież licealna wzięła udział w niezwykłym pokazie koszykówki🏀⛹🏼‍♂️🏀⛹🏼‍♀️. Przy tej okazji uczniowie poznali „receptę na sukces”🥇🏆, której od lat trzyma się prowadzący całe spotkanie Kacper Lachowicz: 
1. Pozwól sobie pomóc, gdy masz przy sobie kogoś kto potrafi Ci pomóc 🤝
2. Podziel swoje zadanie na mniejsze części 👌
3. Doceniaj to, co masz i szukaj powodów do wdzięczności.💐
 
Dziękujemy❣️

Wyjazd na stok TyliczSki 2024

Koniec pierwszego semestru młodzież naszej szkoły świętowała na stoku narciarskim. W białym szaleństwie towarzyszyli im nauczyciele: s. Joanna Tajduś, Agnieszka Magoń i Maciej Lubczyński. Zapraszamy do naszej galerii ;)

Wyjazd na łyżwy do Dębicy

Nie samą nauką człowiek żyje... A może jednak? W końcu wykonywania akrobacji na lodzie też trzeba się nauczyć ;) A jak poszło naszym uczniom? Zobaczcie sami.

lyzwy23

Piłka ręczna chłopców i 2. miejsce naszego LO

09.10. 2023 odbył się finał miejski Licealiady w piłce ręcznej. Decydujący mecz o 2 miejsce stoczyliśmy z 4LO. Wygraliśmy 17-7 i dzięki temu zajęliśmy 2 miejsce w Rzeszowie. Gratulujemy sukcesu!

Wygrana uczniów LO w przełajowych wyścigach kolarskich

Drużyna Liceum Sióstr Pijarek wygrała w drużynowych przełajowych wyścigach kolarskich w klasie MTB. Gratulujemy chłopakom sukcesu. Zwycięstwo to nie było by możliwie bez Krzysztofa Gduli, który zajął jednocześnie 2 miejsce indywidualnie. Skład drużyny: Krzysztof Gdula, Arseniusz Czudec, Bartosz Gdula.
Zawody odbyły się na terenie stadniny koni w Zabajce koło Głogowa Małopolskiego

Zimowych potyczek ciąg dalszy

Tylicz Ski? Czemu nie! 6 godzin aktywności każdemu się przyda - zwłaszcza, gdy w drugim półroczu czekają nowe wyzwania ;)

tylicz

logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal

2023-liceum-braz.png