Bądź otwarty - jedź na narty!

1 lutego, wraz z rozpoczęciem nowego semestru, nauczyciele wychowania fizycznego zabrali naszych licealistów na narty. Nie ma to jak regeneracja sił na świeżym powietrzu!

Dzień sportu w LO Pijarek

1 czerwca cała szkolna społeczność miała okazję do poprawy tężyzny fizycznej w ramach Dnia Sportu. Mecze, tańce, rozgrywki, biegi... z resztą, sprawdźcie sami ;)

 

Majowy wyjazd na pontony w LO Sióstr Pijarek

31 maja, czyli tuż przed Dniem Dziecka zgrana drużyna uczniów z LO Sióstr Pijarek wzięła udział w spływie pontonowym. Pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i Siostry Dyrektor ten wyjazd musiał być udany. Pogoda  - dopisała! Humory - też na medal! Zobaczcie sami ;)

Licealiści ze szkoły Pijarek na łyżwach

Ferie zimowe wystartowały! W ostatnim dniu "przed-feryjnej" nauki nasi licealiści zrobili sobie mały trening umiejętności łyżwiarskich na lodowisku w Białobrzegach. Trzeba przyznać, że wiedzą, co robią ;)

 

Zimowe szaleństwo licealistów

20 grudnia licealiści postanowili zadbać nieco o kondycję fizyczną wybierając się na łyżwy do Białobrzegów. Pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego oraz samej Siostry Dyrektor mieli okazję doskonalić swoje umiejętności w jeździe na lodzie. Wyprawa okazała się na tyle udanym przedsięwzięciem, że już planowany jest kolejny wyjazd ;)

 

Liceum Sióstr Pijarek na nartach w Puławach

Jak na narty, to tylko z nami! Tym razem w Puławach naszych licealistów ogarnęła "MAAAAŁYSZOMAAAANIAAAA" ;) Zobaczcie sami!

logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal

2023-liceum-braz.png