Wygrana uczniów LO w przełajowych wyścigach kolarskich

Drużyna Liceum Sióstr Pijarek wygrała w drużynowych przełajowych wyścigach kolarskich w klasie MTB. Gratulujemy chłopakom sukcesu. Zwycięstwo to nie było by możliwie bez Krzysztofa Gduli, który zajął jednocześnie 2 miejsce indywidualnie. Skład drużyny: Krzysztof Gdula, Arseniusz Czudec, Bartosz Gdula.
Zawody odbyły się na terenie stadniny koni w Zabajce koło Głogowa Małopolskiego

Piłka ręczna chłopców i 2. miejsce naszego LO

09.10. 2023 odbył się finał miejski Licealiady w piłce ręcznej. Decydujący mecz o 2 miejsce stoczyliśmy z 4LO. Wygraliśmy 17-7 i dzięki temu zajęliśmy 2 miejsce w Rzeszowie. Gratulujemy sukcesu!

Bądź otwarty - jedź na narty!

1 lutego, wraz z rozpoczęciem nowego semestru, nauczyciele wychowania fizycznego zabrali naszych licealistów na narty. Nie ma to jak regeneracja sił na świeżym powietrzu!

https://www.youtube.com/watch?v=VgYB5ofUg9U

Dzień sportu w LO Pijarek

1 czerwca cała szkolna społeczność miała okazję do poprawy tężyzny fizycznej w ramach Dnia Sportu. Mecze, tańce, rozgrywki, biegi... z resztą, sprawdźcie sami ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Hda8_v-PENA

 

Majowy wyjazd na pontony w LO Sióstr Pijarek

31 maja, czyli tuż przed Dniem Dziecka zgrana drużyna uczniów z LO Sióstr Pijarek wzięła udział w spływie pontonowym. Pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i Siostry Dyrektor ten wyjazd musiał być udany. Pogoda  - dopisała! Humory - też na medal! Zobaczcie sami ;)

https://www.youtube.com/watch?v=RulClr7czdo

Licealiści ze szkoły Pijarek na łyżwach

Ferie zimowe wystartowały! W ostatnim dniu "przed-feryjnej" nauki nasi licealiści zrobili sobie mały trening umiejętności łyżwiarskich na lodowisku w Białobrzegach. Trzeba przyznać, że wiedzą, co robią ;)

https://www.youtube.com/watch?v=0Qt29vx3T50

 

logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal

2023-liceum-braz.png