"I Ty możesz mieć czerwoną czapkę", podsumowanie akcji

Akcja mikołajowa pt. „I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONA CZAPKĘ” została zorganizowana w dniu 1.12.2015 roku na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych i ich rodzin na 4 godzinie lekcyjnej wśród szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych w Rzeszowie. Akcja polegała na zbiórce pieniędzy do puszek przez Uczniów - Wolontariuszy z VI Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Ponad 210 wolontariuszy zaangażowało się w ta wspaniała Akcję już po raz szósty.

Zebrano łącznie: 14.332,44 zł (czternaście tysięcy trzysta trzydzieści dwa złote i czterdzieści cztery groszy)

Pieniądze przeznaczone zostaną na opiekę nad nieuleczalnie chorymi dziećmi (np. zakup potrzebnego sprzętu medycznego, leków).

„I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONĄ CZAPKĘ”

Uprzejmie informujemy, że rusza IV edycja Akcji Mikołajkowej pt.: „I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONĄ CZAPKĘ” organizowanej przez Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci i VI Liceum Ogólnokształcące.

Zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych i ich rodzin odbędzie się DNIA 1 GRUDNIA 2015 r. (WTOREK) NA 4 GODZINIE LEKCYJNEJ .

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji, co zaowocuje uśmiechem na twarzach małych pacjentów.

Nauczycieli uczących w tym czasie prosimy o umożliwienie wejścia do sal lekcyjnych wolontariuszom z VI Liceum Ogólnokształcącego.