Kadra pedagogiczna

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2021/2022

Imię i nazwisko Przedmiot Szkoła podstawowa Liceum
s. mgr Tajduś Joanna - Dyrektor Szkoły Podstawowej i Liceum chemia + +
mgr Gajdek Tomasz - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej technika, informatyka + +
mgr Babij Katarzyna świetlica +  
mgr Bieniasz Anna świetlica +  
mgr Chmiel Agata świetlica +  
dr Chudziak Małgorzata matematyka + +
s. mgr Duc Monika język hiszpański, religia   +
mgr Flis Krystyna przyroda, geografia + +
mgr Gerula Agnieszka język polski, nauczyciel wspomagający +  
mgr Groszek Małgorzata język polski, bibliotekarz +  
mgr Kaczyńska Alicja język angielski + +
mgr Kamiński Arkadiusz język polski +  +
mgr Koczwara Barbara język angielski +  
mgr Koryl Sebastian wychowanie fizyczne +  
mgr Kraus Zofia edukacja wczesnoszkolne +  
mgr Marta Krygielewicz edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Kotelnicka Beata język polski   +
mgr Krupa Ewa fizyka, informatyka + +
s. mgr Krzemień Anna religia, logopeda +  
mgr Lasota Monika świetlica +  
mgr Leja Konrad geografia, edukacja dla bezpieczeństwa + +
s. mgr Leśnicka Janina matematyka, świetlica +  
mgr Lubczyński Maciej historia, WOS, podstawy przedsiębiorczości + +
mgr Mac Monika wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna +  
mgr Malec Kamila  język hiszpański +  
mgr Malec Krystyna chemia + +
mgr Magoń Agnieszka wychowanie fizyczne + +
mgr Miś Piotr  wychowanie fizyczne + +
mgr Micał-Kusibab Małgorzata język angielski +  
mgr Mikicka Paulina edukacja wczesnoszkolna +  
dr Orłowska-Puzio Jadwiga  matematyka   +
mgr Peregończyk Wojciech informatyka +  
mgr Pękala Małgorzata historia, WOS +  
dr Półtorak Małgorzata pedagog + +
mgr Puszkarewicz Renata plastyka, muzyka +  
ks. dr Rachwalski Mateusz religia +  
mgr Ramska Aneta język angielski + +
mgr Rybka-Oktaba Ewa psycholog, wychowanie do życia w rodzicnie +  
mgr Rylska-Juryś Aneta  język niemiecki   +
mgr Samagalska Jadwiga język niemiecki +  
mgr Skiba Michał matematyka + +
mgr Skrzynta Krzysztof edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Skwarczyńska-Gliwa Dorota świetlica +  
mgr Smoczeńska Alicja pedagog, terapeuta +  
mgr Styrnik Anna biologia, przyroda  + +
mgr Szela-Połaniecka Iwona świetlica +  
mgr Sztolc Aleksandra edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Szydłowska-Ciepiela Marta j. angielski +  
s. mgr Tralewska Elżbieta  religia +  
mgr Trzeciak Dorota edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Wańcicka Anna zajęcia korekcyjno-kompensacyjne +  
mgr Wąsacz Gabriela muzyka   +
mgr Wiercioch Elżbieta świetlica, j. angielski +  
mgr Więch Jolanta matematyka +  
mgr Wojtanowska Renata j. polski +  
mgr Worosz Marzena biologia + +
mgr Zawora-Płatek Magdalena świetlica, wychowanie fizyczne +  
mgr Zych-Krzanowska Celina bibliotekarz, logopeda + +

Wychowawcy klas w rok szkolnym 2021/2022
SZKOŁA PODSTAWOWA
KLASA WYCHOWAWCA  
Ia mgr Marta Krygielewicz  
Ib mgr Dorota Trzeciak
IIa mgr Krztsztof Skrzynta  
IIb mgr Zofia Kraus  
IIIa mgr Paulina Mikicka 
IIIb mgr Aleksandra Sztolc 
IVa mgr Agnieszka Gerula  
IVb mgr Marta Szydłowska-Ciepiela 
Va mgr Małgorzata Groszek  
Vb mgr Barbara Koczwara  
VIa mgr Agnieszka Magoń
VIb dr Małgorzata Chudziak  
VII a mgr Renata Wojtanowska 
VII b s. mgr Elżbieta Tralewska  
VIII a mgr Ewa Krupa  
VIII b mgr Arkadiusz Kamiński  
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   
I a mgr Konrad Leja  
II a mgr Aneta Ramska
III b mgr Alicja Kaczyńska  
III a mgr Tomasz Gajdek  
Pracownicy administracji
Księgowość mgr Małgorzata Gąsior  
Sekretariat mgr inż. Dorota Bieniek-Majewska  
Pracownicy obsługi   
  • Renata Krupa
  • Bożena Pyziak
  • Barbara Ożóg
  • Maria Pączka
  • Renata Pomykała
  • Elżbieta Bogacz
  • Zenon Róg

Drukuj  
logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal