Kadra pedagogiczna

  Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2022/2023

Imię i nazwisko Przedmiot Szkoła podstawowa Liceum
s. mgr Tajduś Joanna - Dyrektor Szkoły Podstawowej i Liceum chemia + +
mgr Gajdek Tomasz - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej technika, informatyka + +
mgr Babij Katarzyna świetlica +  
mgr Bieniasz Anna świetlica +  
dr Chudziak Małgorzata matematyka +
s. mgr Duc Monika język hiszpański, religia   +
mgr Groszek Małgorzata język polski, bibliotekarz  +  
mgr Jasik Grzegorz  informatyka   +
mgr Kaczyńska Alicja język angielski +
mgr Kamuda Tomasz  wychowanie fizyczne +  
mgr Koczwara Barbara język angielski +  
mgr Kolbusz Magdalena język niemiecki +  
mgr Kołpa Aneta  język polski +  
mgr Koryl Sebastian wychowanie fizyczne +  
mgr Kotelnicka Beata język polski +  
mgr Kozak Ewa matematyka +  
mgr Kraus Zofia edukacja wczesnoszkolne +  
 mgr Krupa Ewa fizyka, informatyka  + +
mgr Lasota Monika świetlica +  
mgr Leja Konrad geografia, edukacja dla bezpieczeństwa +  +
s. mgr Leśnicka Janina matematyka, świetlica +  
mgr Lubczyński Maciej historia, WOS, podstawy przedsiębiorczości + +
mgr Magoń Agnieszka wychowanie fizyczne + +
mgr Malec Krystyna chemia +  +
lic Malec Maria  historia +  
mgr Micał-Kusibab Małgorzata język angielski +  
mgr Michalska Bernadeta  język łaciński   +
mgr Mikicka Paulina edukacja wczesnoszkolna, świetlica +  
mgr Mikuła Beata  plastyka +  
mgr Miś Piotr wychowanie fizyczne +
dr Orłowska-Puzio Jadwiga  matematyka   +
mgr Pałys Kamil  historia, historia i teraźniejszość +  
mgr Peregończyk Wojciech informatyka +  
ks. mgr Piętka Michał  religia +  
mgr Polak Krzysztof  geografia + +
mgr Potocka Joanna edukacja wczesnoszkolna +  
dr Półtorak Małgorzata pedagog   +
mgr Ramska Aneta język angielski +  +
mgr Rylska-Juryś Aneta  język niemiecki  
mgr Samborska Katarzyna  język polski   +
mgr Skiba Michał matematyka +  +
mgr Skrzynta Krzysztof edukacja wczesnoszkolna   +
mgr Skwarczyńska-Gliwa Dorota świetlica, gimnastyka korekcyjna +  
mgr Smoczeńska Alicja pedagog, terapeuta, nauczyciel wspomagający +  
mgr Sobańska Julita logopeda, surdologopeda +  
mgr Styrnik Anna biologia  
mgr Sus Katarzyna wychowanie do życia w rodzinie +
mgr Szlama Dominik muzyka  +  
mgr Szela-Połaniecka Iwona świetlica +  
mgr Sztolc Aleksandra edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Szydłowska-Ciepiela Marta język angielski +  
s. mgr Tralewska Elżbieta  religia +  
mgr Trzeciak Dorota edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Wańcicka Anna zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, nauczyciel wspomagający +  
mgr Wiercioch Elżbieta świetlica, j. angielski  +  
mgr Wojtanowska Renata język polski +  
mgr Worosz Marzena biologia +  +
mgr Ząbek Kamil język hiszpański +  
mgr Zych-Krzanowska Celina bibliotekarz, logopeda + +

Wychowawcy klas w rok szkolnym 2022/2023
SZKOŁA PODSTAWOWA
KLASA WYCHOWAWCA  
I a mgr Paulina Mikicka
I b mgr Aleksandra Sztolc
II a mgr Joanna Potocka 
II b mgr Dorota Trzeciak 
III a mgr Krzysztof Skrzynta
III b mgr Zofia Kraus
IV a mgr Ewa Krupa
IV b mgr Kamil Ząbek
V a mgr Ewa Kozak
V b mgr Marta Szydłowska-Ciepiela 
VI a mgr Małgorzata Groszek
VI b mgr Barbara Koczwara 
VII a mgr Agnieszka Magoń
VII b dr Małgorzata Chudziak 
VIII a mgr Renata Wojtanowska  
VIII b s. mgr Elżbieta Tralewska 
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   
I a mgr Tomasz Gajdek 
I b mgr Krystyna Malec
II a mgr Konrad Leja
III a mgr Aneta Ramska
IV b mgr Alicja Kaczyńska
Pracownicy administracji
Księgowość mgr Małgorzata Gąsior  
Sekretariat mgr inż. Dorota Bieniek-Majewska  
Pracownicy obsługi   
  • Renata Krupa
  • Bożena Pyziak
  • Grażyna Porada
  • Maria Pączka
  • Renata Pomykała
  • Elżbieta Bogacz
  • Zenon Róg

Drukuj  
logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal