Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych przez dzieciaki dni 1 czerwca - Dzień Dziecka.

Z tej okazji Hospicjum przygotowuje prezenty dla swoich Podopiecznych i ich rodzeństwa.

Organizuje piknik charytatywny przy hospicjum –13.06.2015 roku.

Oferujmy Małym Pacjentom Hospicjum i ich Rodzinom odrobinę radości, razem możemy wiele.

Dary serca prosimy składać do dnia 20 maja w sali zajęć korekcyjno-kompensacyjnych nr 123 u pani Anny Wańcickiej.

Więcej informacji tutaj

Puk, puk, puk! Święty Mikołaj!

„Idzie, idzie Święty z długą siwą brodą, a dwa aniołki za ręce go wiodą.

Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki, ciastka i cukierki, lalki, żołnierzyki….”

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych przez dzieciaki dni:

6 grudnia - Dzień Świętego Mikołaja.

Oferujmy Malym Pacjentom Hospicjum i ich Rodzinom odrobinę radości, razem możemy wiele.

Dary serca prosimy składać do dnia 28 listopada w sali zajęć korekcyjno-kompensacyjnych nr 123 u pani Anny Wańcickiej lub na świetlicy.