Wyjazd integracyjny w naszym LO

Uczniowie  naszego LO wiedzą, że przed nowym rokiem szkolnym warto zgromadzić siły. A co będzie lepszą ku temu okazją, jak nie wspólny wyjazd?

Trochę słoneczka, trochę przyrody i każdy licealista jest już do nauki (i nie tylko)  - GOTOWY ;)

 

Integracyjne wyjście mikołajkowe klasy 1 LO

Kino + pyszny pączek. To jest to! Mikołaj w tym roku tak zorganizował czas naszym pierwszoklasistom, żeby było i smacznie i wesoło. Chyba byli baaaardzo grzeczni 😉

Wyjazd integracyjny w liceum klas I

Uczniowie klas pierwszych naszego liceum jeszcze nie zasiedli w szkolnych ławkach.Zamiast tego wesoło się ze sobą integrują. Oto kilka fotek z ich trzydniowego wypadu do Bud Głogowskich. 

 

Wyjście na kręgle klasy 1a

Panowie z klasy pierwszej naszego LO postanowili zaprosić swoje koleżanki ze szkolnej ławy na spóźnione obchody Dnia Kobiet. Pomysł przypadł do gustu całej społeczności klasowej co potwierdzają uśmiechnięte twarze uczestników ;)

Wycieczka klasy I a i II b LO

Wycieczka klasy 1a i 2b na łono natury udała się znakomicie! Najpierw godzinka spacerku po lesie i wdychania zdrowego powietrza, potem pieczenie kiełbasek na ognisku, następnie emocjonujące zawody w rzucie podkową, a na koniec zabawa w laserowy paintball. Jak dobrze w końcu pobyć razem!

Dzień sportu w LO, czyli lokalna integracja

Wcale nie trzeba jechać za miasto, by pobyć trochę w dobrym towarzystwie. Wiedzą o tym licealiści, którzy w ramach dnia sportu LO zamiast lekcji zorganizowali rozgrywki sportowe i pikniki na świeżym powietrzu. Na dobre humory wpływ miały też smakołyki rozdawane przez Dyrekcję ;) Zobaczcie sami - galeria zdjęć poniżej.

logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal

2023-liceum-braz.png