Wyjście mikołajkowe klasy 3 i 4 LO

Wspólne wyjście Mikołajkowe 🎅klasy 3 i 4 LO do sali gier „Podkręcone”, gdzie w czasie rozgrywki kręglarskiej 🎳uczniowie wykazali się doskonałymi umiejętnościami: zwinnością i precyzją. Czas spędzony razem upłynął szybko i wprowadził w obu klasach radosną atmosferę zbliżających się Świąt 🎄✨🎄 

Mikołajkowe wyjście na rolki i wrotki

5 grudnia klasa 1b LO miała okazję do wspólnej integracji w rzeszowskiej wrotkarni. Jak radzili sobie na rolkach i wrotkach? Czy zdarzyły się jakieś WyWrotki? Zobaczcie sami!

rolki 23

Wspomnienia na tle hiszpańskiego słońca

Gdy na zewnątrz coraz zimniej, nasze serca ogrzewają wspomnienia ze słonecznej Hiszpanii. zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kursu językowego w Maladze.  🏝️🛳️

 

Na pielgrzymim szlaku

Korzystając z przepięknej jesiennej aury, klasa 3 LO wraz z Siostrą Moniką postanowiła wyruszyć na pielgrzymi szlak do Sanktuarium w Niechobrzu. W sercach pątników oprócz intencji osobistych znalazła się też pamięć o całej społeczności szkolnej. Gratulujemy Wam "odwagi, by wyruszyć...". 

Klasy licealne i wyjścia mikołajkowe

W ramach prezentu od Świętego Mikołaja klasy II - IV Liceum Sióstr Pijarek wybrały się na całodniowe wyjście integracyjne. W tym roku, grzeczni licealiści, otrzymali od Mikołaja bilet wstępu na seans filmowy do Kina Helios w Rzeszowie na film zatytułowany "Maverick - Top Gun". Ekranizacja o pracy zespołowej, szacunku, poświęceniu dla innych w imię ratowania życia ujmowała za serca nie tylko tematyką, ale też piękną muzyką i wspaniałymi zdjęciami. I choć może dla niektórych ten kolejny "American Dream z happy endem" nie był żadną innowacją kinową, to jednak każdy miał okazję do poćwiczenia swoich umiejętności językowych za sprawą wersji z angielskim lektorem.

13 grudnia z kolei klasa 1a w ramach prezentu od Mikołaja odwiedziła kręgielnie "Galaktyka". Licealiści mieli 2 godziny na pokazanie swoich umiejętności grania w kręgle. Panowała przy tym świąteczna oraz radosna atmosfera. 

Święty Mikołaju, dziękujemy ;)

logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal

2023-liceum-braz.png