Catering

W Liceum Ogólnokształcącym im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w Rzeszowie istnieje możliwość zamawiania obiadów, które dostarcza firma WANGOG CATERING.

Aby usprawnić proces zamawiania posiłków został wdrożony elektroniczny system do zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU. Pierwsze zamówienie musi być jednak poprzedzone rejestracją w serwisie.

W celu przeprowadzenia rejestracji należy wybrać link kierujący do formularza rejestracyjnego:

startedu.pnghttps://startedu.pl/Rejestracja/SP_LO_PAULI_MONTAL

UWAGA! Linki do formularzy rejestracyjnych są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Proszę nie korzystać z linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (mogą być one przeznaczone dla innych placówek, często w innych miastach).


Po dokonaniu REJESTRACJI można przystąpić do logowania w systemie, według załączonej niżej instrukcji.


 1. LOGOWANIE:

  Adres do logowania na konto STARTEDU https://startedu.pl/User/LogIn

 2. Począwszy od dnia 02.09.2021 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 02.09.2022 roku.

 3. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 08:00.

 4. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

 5. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
  1. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
  2. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

 6. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne
  Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).
  STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Drukuj  
logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal

2023-liceum-braz.png