Dzień Dobra 2024

💛🫶💛 Za nami DZIEŃ DOBRA 💛🫶💛, który w tym roku przeżywaliśmy pod hasłem "ObDARowani".
🟨 Świętowanie rozpoczęliśmy wczesnym rankiem od uroczystej Mszy Świętej 🙏 w kaplicy szkolnej, koncelebrowanej przez Opiekuna Duchownego SKC Pijarki Ks. Michała Piętki.
🟨 Przedpołudnie obDARzyło nas "Kiermaszem Słodkości" 🧁🍩🥧.
🟨 W południe rozpoczął się Charytatywny Kiermasz "Szklanych i Ceramicznych Cegiełek DOBRA" 🎁.
🟨 Od godz. 13.00  na szkolnych obiektach sportowych rozpoczęła się DOBRA zabawa. Było: malowanie twarzy 🤡, puszczanie baniek mydlanych🫧, tańce pijarskie 💃🕺, gry i zabawy ruchowe 🏐🎯🪁 .
Do tego wszystkiego Uczniowie zostali obDARowani watą cukrową ⚪️.

DZIĘKUJEMY 👏 wszystkim WOLONTARIUSZOM 🤝 oraz DARczyńcom 🤝, którzy obDARzyli nas swoim dobrem.
Udowodniliśmy, że DOBRA 💛 wokół nas jest wiele. A im więcej go dajemy, tym więcej otrzymujemy 💛🧡💛.

1a76f928 4e1e 4d13 95bd 53c42f85824a