Kadra pedagogiczna

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2020/2021

Imię i nazwisko Przedmiot Szkoła podstawowa Liceum
s. mgr Tajduś Joanna - Dyrektor Szkoły Podstawowej i Liceum chemia + +
mgr Gajdek Tomasz - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej technika, informatyka + +
mgr Bieniasz Anna świetlica +  
dr Chudziak Małgorzata matematyka + +
mgr Cymborska Małgorzata logopedia +  
s. mgr Duc Monika j. hiszpański, religia   +
mgr Flis Krystyna przyroda, geografia + +
mgr Gerula Agnieszka j. polski, nauczyciel wspomagający +  
mgr Groszek Małgorzata j. polski, bibliotekarz +  
mgr Kaczyńska Alicja j. angielski + +
mgr Kamiński Arkadiusz j. polski +  
mgr Koczwara Barbara j. angielski +  
mgr Koryl Sebastian wychowanie fizyczne +  
mgr Kraus Zofia edukacja wczesnoszkolne +  
mgr Kotelnicka Beata j. polski   +
mgr Krupa Ewa fizyka, informatyka + +
mgr Lasota Monika świetlica +  
mgr Leja Konrad geografia, edukacja dla bezpieczeństwa + +
s. mgr Leśnicka Janina matematyka, świetlica +  
mgr Lubczyński Maciej historia, WOS, podstawy przedsiębiorczości + +
mgr Mac Monika wychowanie fizyczne, gim. korekcyjna +  
mgr Malec Krystyna chemia + +
mgr Magoń Agnieszka wychowanie fizyczne + +
mgr Miś Piotr  wychowanie fizyczne + +
mgr Micał-Kusibab Małgorzata j. angielski +  
mgr Mikicka Paulina edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Niedzielska Agnieszka j. hiszpański +  
dr Orłowska-Puzio Jadwiga  matematyka   +
mgr Pazdan Anna j. niemiecki, WDŻR + +
mgr Peregończyk Wojciech informatyka +  
mgr Pękala Małgorzata historia, WOS + +
dr Półtorak Małgorzata pedagog + +
mgr Puszkarewicz Renata plastyka, muzyka +  
ks. mgr Rachwalski Mateusz religia +  
mgr Ramska Aneta j. angielski + +
mgr Rylska-Juryś Aneta  j. niemiecki + +
mgr Samborska Katarzyna j. polski   +
mgr Skrzynta Krzysztof edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Skwarczyńska-Gliwa Dorota świetlica +  
mgr Smoczeńska Alicja pedagog, terapeuta +  
mgr Styrnik Anna biologia, przyroda   +
mgr Szela-Połaniecka Iwona świetlica +  
mgr Sudoł Magdalena matematyka + +
s. mgr Szlachciuk Marina religia, edukacja wczesnoszkolna  +  
mgr Sztolc Aleksandra edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Szydłowska-Ciepiela Marta j. angielski +  
s. mgr Tralewska Elżbieta  religia +  
mgr Trzeciak Dorota edukacja wczesnoszkolna +  
mgr Wańcicka Anna zajęcia korekcyjno-kompensacyjne +  
mgr Wąsacz Gabriela muzyka   +
mgr Wiercioch Elżbieta świetlica, j. angielski +  
mgr Więch Jolanta matematyka +  
mgr Wojtanowska Renata j. polski +  
mgr Worosz Marzena biologia + +
mgr Zawora-Płatek Magdalena świetlica, wychowanie fizyczne +  
mgr Zych-Krzanowska Celina bibliotekarz, logopeda + +

Wychowawcy klas w rok szkolnym 2020/2021
SZKOŁA PODSTAWOWA
KLASA WYCHOWAWCA  
Ia mgr Skrzynta Krzysztof  
Ib mgr Zofia Kraus  
IIa mgr Mikicka Paulina  
IIb mgr Aleksandra Sztolc  
IIIa s. mgr Marina Szlachciuk  
IIIb mgr Dorota Trzeciak  
IVa mgr Małgorzata Groszek  
IVb mgr Koczwara Barbara  
Va mgr Agnieszka Magoń  
Vb dr Małgorzata Chudziak  
VIa mgr Renata Wojtanowska  
VIb s. mgr Elżbieta Tralewska  
VII a mgr Jolanta Więch  
VII b mgr Arkadiusz Kamiński  
VIII a mgr Konrad Leja  
VIII b mgr Małgorzata Pękala  
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   
I a mgr Aneta Ramska  
II a mgr Tomasz Gajdek  
II b mgr Alicja Kaczyńska  
III a mgr Maciej Lubczyński  
Pracownicy administracji
Księgowość mgr Małgorzata Gąsior  
Sekretariat mgr inż. Dorota Bieniek-Majewska  
Pracownicy obsługi   
  • Renata Krupa
  • Elżbieta Martoń
  • Bożena Pyziak
  • Barbara Ożóg
  • Maria Pączka
  • Renata Pomykała
  • Elżbieta Bogacz
  • Zenon Róg

Drukuj