Dzień chłopaka w Liceum.

Tak obchodziliśmy Dzień Chłopaka w naszym Liceum: trzecia klasa wybrała się na kręgle, a pozostali uczniowie świętowali po prostu w gronie klasowym. Były drobne upominki oraz życzenia. Wszystkim chłopakom życzymy spełnienia marzeń i wielu sukcesów!

Ślubowanie klas I Liceum Ogólnokształcącego.

Podwójne świętowanie. W drugi piątek października w naszym liceum świętowaliśmy podwójnie. Po pierwsze: odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej naszego liceum, a po drugie: obchodziliśmy piętnastolecie założenia w Rzeszowie szkoły przez Siostry Pijarki!

Świętowanie zaczęliśmy od uroczystej Eucharystii, a zakończyliśmy wspólnym posiłkiem w klasach.

Liceum na Cergowej.

Jesienne słońce dobre towarzystwo i wędrówka na Cergową. Grupa chętnych uczniów naszego liceum wykorzystując piękną jesienną pogodę zdecydowała się na zaczerpnięcie świeżego powietrza, pokonanie górskiej trasy, podziwianie widoków i zdobycie jednego ze szczytów Beskidu Niskiego wznoszącego się ponad 700 m.n.p.m.

Wędrówka była okazją do złapania oddechu od szkolnych obowiązków i relaksu na łonie natury w towarzystwie kolegów i znajomych. Nie zabrakło dobrego humoru a istotnym punktem powrotu był smaczny i wyczekiwany grill u Jasia Wędrowniczka w Rymanowie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz do udziału w kolejnych górskich wyprawach!