Skansen w Kolbuszowej - wycieczka klas 2.

17 czerwca klasy drugie zwiedziły Skansen w Kolbuszowej. Uczniowie podzieleni na grupy zobaczyli stare chaty, pracownię szewca z 1810 roku, zabytkowy kościół, kuźnię, muzeum drewnianych zabawek, remizę strażacką i młyn. Dodatkowo uczniowie wzięli udział w strażackich zawodach zwinnościowych, warsztatach kaligrafii, które odbyły się w starej szkole oraz warsztatach rękodzieła "Kwiaty z bibuły". Wycieczka zakończyła się wspólnym piknikiem na trawie na terenie skansenu.

Kielnarowa - klasa 8b na wycieczce.

Klasa 8 udała się na wycieczkę do Kielnarowej. Niestety to już ostatnia wycieczka w takim gronie. Dlatego był to wspaniały czas na wspólne rozmowy, gry karciane i planszowe czy też spacery. Dodatkową atrakcją była możliwość obejrzenia treningu sportowców trenujących floret oraz szpadę przygotowujących się do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Wszystko to odbywało się na terenie WSIiZ w Kielnarowej.

Pstrągowa - wycieczka klas 3.

16 czerwca uczniowie klas 3 wybrali się na wycieczkę do Siedliska "Janczar" w Pstrągowej, gdzie czekało na nich kilka atrakcji:
- Warsztaty "Musujące kule do kąpieli" 
- Przejazd bryczkami po okolicy 
- Zabawy na placu zabaw 
- Pieczenie kiełbasek
Czy wycieczka się udała? Oceńcie sami, oglądając poniższą fotorelację.

Okolice Jasła - wycieczka klasy 5b.

Klasa 5b podczas wycieczki zgłębiała tajniki przyrody okolic Jasła. Pogoda była super. Udało się także odwiedzić Muzeum Lizaka i każdy wrócił z własnoręcznie zrobionym lizakiem. Na tej wycieczce nie można było być głodnym ponieważ po odwiedzinach w Muzeum Lizaka odbyły się warsztaty kulinarne, gdzie uczniowie mogli zrobić pyszną pizzę. Po podziwianiu przyrody oraz warsztatach kulinarnych pora była wrócić do swoich domów. Oby takich wycieczek więcej.

{gallery}klasa_Vb_wycieczka2021{gallery}

Wrocław, Góry Stołowe - wycieczka klas 7.

Czego szukały klasy 7 na wycieczce? Krasnoludków, rekinów czy kangurów. Pierwszego dnia spotkali żywe zwierzęta we wrocławskim zoo, a drugiego dnia zaklęte w kamień w Błędnych Skałach. Szczeliny w Szczelińcu jedne napawały grożą innym sprawiły niesamowitą frajdę. Trzeci dzień wycieczki klas 7 to zabawa w poszukiwaczy złota. Sami zobaczcie relację.

Wycieczka na Cergową klasy Va

Nie ma nudy! 07.06.2021 r. klasa VA zdobyła Cergową, zwiedziła Hutę Szkła Artystycznego SABINA w Rymanowie Zdroju i zajrzała do Jasia Wędrowniczka, a wszystko to pod okiem PAWŁA PABIANA - wyjątkowego przewodnika beskidzkiego oraz m.in. zdobywcy Diademu Polskich Gór podczas jednej wyprawy!
Pogoda i humory dopisały! 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.