WYNIKI SZKOLNEGO WIELKANOCNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Najładniejsza Palma Wielkanocna” 2022

Tradycja wykonywania palm wielkanocnych to piękny zwyczaj, który ma miejsce także w naszej szkole. ”Najładniejsza palma wielkanocna ‘’- to tytuł świątecznego konkursu plastycznego, polegającego na zrobieniu tego charakterystycznego dla Niedzieli Palmowej elementu. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego, którzy wykonali palmy wielkanocne. Gratuluję uczniom nagrodzonym w konkursie. Wszystkie przepiękne, kolorowe palmy można było podziwiać na wystawie w holu szkoły. Cieszę się, że dzięki Waszym staraniom tradycja ta jest nadal kultywowana w naszej szkole.

Nagrodzone Palmy:

       1. Izabela Kawalec kl. I a, Urszula Kawalec kl. II a, Alicja Kawalec kl. III a

       2.Hanna Obłoza kl. I a

       3. Franciszek Potęga kl. I a

       4. Aleksandra Bolanowska kl. I

       5. Maciej Ciepiela kl. III a, Michał Ciepiela kl. VIII b

       6. Hanna Miłek kl. III b

       7. Wiktoria Gudzowska kl. II a

       8. Tymoteusz Piwowarczyk kl. V b

       9. Anna Pszona  kl. II b, Mateusz Pszona kl. V b

       10. Jadwiga  Cupryś kl. VII a


Drukuj  
logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal