Wyniki w szkolnego Wielkanocnego konkursu plastycznego „Najładniejsza Pisanka”

Uczniowie nagrodzeni:

- Eliza Nowak  klasa  III a

- Brygida Mazur klasa IIIa

- Milena Król klasa IVa

- Ernest Bernacki  klasa Va

- Julia Nowak  klasa  VIb

Konkursy plastyczne 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012

Dzieło Biblijne Diecezji Rzeszowskiej:

 • wyróżnienie: Agnieszka Szczepanik

IV Międzyszkolny Konkurs Artystyczny "Jan Paweł II Posłaniec Miłości":

 • I miejsce - Agnieszka Szczepanik, Maciej Smoczeński
 • wyróżnienie: Maria Kawa

III edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Ramka dla pupila":

 • nagroda - Gabriel Król

VI edycja Wojewódzkiego Konkursu Origami "Wielkanoc w naszych domach":

 • nagroda - Katarzyna Miąsik

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jasełka w obrazach":

 • nagroda - Anna Szczepanik

XIX Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych:

 • nagrody: Angelika Matwij, Rafał Kudyba
 • wyróżnienie: Julia Drzewicka

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dom moich marzeń":

 • wyróznienia: Natasza Bury, Joanna Kowal, Agnieszka Jankisz, Gabriel Król, Wiktoria Kasiak, Jakub Malak

Podkarpacki Konkurs Plastyczny "Pod kolorowym parasolem jesieni":

 • wyróżnienie: Agnieszka Szczepanik

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal":

 • nagroda: Anna Szczepanik

„Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”

Uczniowie naszej szkoły wzięli również  udział w  IX edycji  Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego Tradycje i Zwyczaje Podkarpacia… i Ty jesteś cząstką mojej Małej Ojczyzny  pod hasłem  „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Marszałka Województwa Podkarpackiego. Wyróżnienia otrzymały: Brygida Mazur kl.Ia. – opiekun Małgorzata Cymborska, Antonina Jaworska. Kl. Ia  i Weronika Dobrowolska kl. Ia  - opiekun s. Marina Szlachciuk; Weronika Gutkowska kl.IVa, Karolina Wysakowska kl.IVa, Monika Sycz kl.IVb, Faustyna Przywara kl.IVa, Julia Augustyniak kl.IVa i Julia Drzewicka kl.IVb – opiekun Renata Puszkarewicz. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbyło się  w dniu 20.05.2013r.  Teatrze Maska . 

Mistrz piosenki 2013

KILKA SŁÓW O KONKURSIE 

pt. „MISTRZ PIOSENKI 2013”  SO YOU THINK YOU CAN SING…

 Chcielibyśmy podzielić się naszym uznaniem dla wykonawców, którzy wzięli udział w tej wokalnej rywalizacji. Dobrej zabawie towarzyszyły radość, napięcie, ale też i łezka, że coś poszło nie tak i …. szepty po szkolnych zakątkach, kto wygra, kto lepszy…? Do udziału zaprosiliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej z klas od III do VI.

Ku naszemu zaskoczeniu chętnych nie brakowało i na liście „startowej” pojawiło się ponad 30 osób. 07 maja br. w świetlicy szkolnej odbyły się wstępne eliminacje.

Sport w wyobraźni ucznia

Podkarpacki  Wojewódzki  Szkolny  Związek  Sportowy  w  Rzeszowieogłosił  wojewódzki konkurs plastyczny „Sport w wyobraźni ucznia”. Tematyka sportowa okazała się bardzo ciekawa i cieszyła się dużym  zainteresowaniem  uczniów, zarówno  szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Przeprowadzenia konkursu podjęły się – nauczycielka wychowania fizycznego – p. Monika Mac , oraz nauczycielka plastyki – p. Renata Puszkarewicz. Po długim oczekiwaniu na wyniki (od czerwca) w październiku otrzymaliśmy informację, że uczennice naszej szkoły – Gaja Pawiak, Agnieszka Marszałek oraz Magda Niedziałek zostały laureatkami tego konkursu. Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło podczas Wojewódzkiego Podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Gmin, Powiatów i Klubów za rok szkolny 2013- 2014.Warto było czekać tak długo.  

Opracowała R .Puszkarewicz

"Słońce, woda i przygoda"

Podczas Międzynarodowych Dni Kultury Marynistycznych, które odbyły się w dniach  7 -9 października w Rzeszowie w Teatrze "Maska" Julia Augustyniak - uczennica klasy IVa odebrała nagrodę za wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Słońce, woda i przygoda", pod hasłem "Morskie stwory".

logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal

2023-liceum-braz.png