Konkursy Kuratoryjne i nie tylko 2019/20

Szymon Kasprzyk – Laureat Konkursu z historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Julian Simka – Finalista Konkursu z geografii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Izabela Łukasiak – Zakwalifikowała się do etapu finałowego Podkarpackiego Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego.

Chrzępa Katarzyna, Więch Eliza, Leśniowski Maksymilian, Dróżdż Eryk, Chmura Lidia, Tebin Wiktoria, Zuzanna Zimnicak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Rękowicz Karol, Majka Dominik, Ożóg Szymon - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Oliwia Pszona – I miejsce w konkursie Let’s Play English.

Krzysztof Rodzinka – wyróżnienie w konkursie Congressio-Mathematica organizowanego przez Uniwersytet Rzeszowski,

Konkursy kuratoryjne i nie tylko 2018/19

Filip Duda – Laureat Konkursu języka angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Jakub i Jan Bysiewicz – finaliści międzynarodowego konkursu programistycznego Baltie 2019. 

Jakub Skarbek, Jakub Bysiewicz, Oliwia Pszona, Maciej Ustrobiński – finaliści konkursu Podkarpacki Baltie 2019. 

Michał Stąpor – finalista konkursu biblijnego etapu wojewódzkiego.

Ożóg Szymon - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Oliwia Pszona – I miejsce w konkursie Let’s Play English.

I miejsce Kamil Pawelec, III miejsce Ożóg Szymon w Konkursie Matematycznym "Congressio Mathematica„.

Konkursy kuratoryjne 2017/18

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

- Filip Manijak - z przyrody

- Martyna Urban - z języka angielskiego

- Jakub Skrzynta - z języka polskiego

Laureatka Konkursu Biblijnego etapu wojewódzkiego - Weronika Kudyba

Finaliści etapu wojewódzkiego Międzynarodowego Konkursu Programisty BALTI 2018: 

- Pawelec Kamil,

- Szczepanik Mateusz,

- Skarbek Jakub

Konkursy kuratoryjne 2016/17

Laureatka etapu wojewódzkiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

  •   Anna Moroń - z przyrody i języka niemieckiego

Finaliści etapu wojewódzkiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

  •   Martyna Urban - języka angielskiego
  •  Anna Moroń - z języka angielskiego
  • Szymon Jopek - z historii

Konkursy kuratoryjne 2015/16 i nie tylko

Laureatka Konkursu z przyrody organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

  • Agnieszka Szczepanik

Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

  • Anna Moroń

Laureat w konkursie z języka angielskiego BIG BEN

  • Piotr Kraska

žMiejskie Zawody Sportowe w Koszykowej:

                          I miejsce chłopców

žMiejskie Zawody Sportowe w Piłce Ręcznej:     

                       II miejsce chłopców

                     II miejsce dziewcząt

žTurniej „Szczypiorniak na Orlikach”

      I miejsce dziewcząt

       I miejsce chłopców

žžFinał Turnieju „Szczypiorniak na Orlikach” 

      V miejsce dziewcząt

       III miejsce chłopców

 

žLekka atletyka:

1. Jagoda Pisulińska kl. 5a – II miejsce w biegu na 60m

2. Kamila Krasoń  kl. 6b –II miejsce w biegu na 600m

4.  Agnieszka Szczepanik  kl. 6b - III miejsce w biegu na 600m

5. OliwierWiernikkl. 6b - II miejsce w biegu na 60m

Konkursy Kuratorium 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015

Laureat etapu wojewódzkiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie :

  •  Krzysztof Sycz - z matematyki

Finaliści etapu wojewódzkiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

  •  Michał Wrona - z języka angielskiego
  • Piotr Rodzinka- z języka niemieckiego 
  • Dominika Skarbek - z języka niemieckiego
  • Gabriela Domka - z jezyka niemieckiego

Laureatka Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny:

  • Anna Moroń

Konkurs "Młody Matematyk":

  • Piotr Rodzinka - III miejsce