Sukcesy sportowe uczniów 2019/20

Dawid Dąbek II miejsce, Wiktor Magoń III miejsce w Mistrzostwach Rzeszowa Szkół Podstawowych w Narciarstwie Alpejskim chłopców,

Eryk Puzio I miejsce w Mistrzostwach Rzeszowa Szkół Podstawowych w Snowboardzie chłopców,

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini Piłce Koszykowej:

                           III miejsce chłopców

Chłopcy - Finaliści Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w mini Piłce Ręcznej:

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini Piłce Ręcznej:

                           III miejsce dziewcząt 

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini Piłce Ręcznej:

                           I miejsce chłopców

                           I miejsce dziewcząt                                                                         

Lekka atletyka:

Kuźniar Sebatian – III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci LA w skoku wzwyż.

Dziewczęta – III miejsce w sztafecie w Rejonowych Igrzyskach w LA,

Sukcesy sportowe uczniów 2018/19

Rejonowe Igrzyska Dzieci w mini Piłce koszykowej:

                           II miejsce chłopców

                          IV miejsce dziewcząt

Półfinały Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w mini Piłce Ręcznej:

                           II miejsce chłopców

                           III miejsce dziewcząt                                      

Dziewczęta - II miejsce w wojewódzkich Biegach Przełajowych Igrzysk młodzieży w Lekkiej atletyce.

Dziewczęta - II miejsce w wojewódzkich Biegach 4x100 m Igrzysk młodzieży w Lekkiej atletyce.

Chłopcy – II miejsce w Biegach Przełajowych Igrzysk dzieci w Lekkiej atletyce. 

Jagoda Pisulińska – V miejsce w finale wojewódzkim igrzysk młodzieży szkolnej w LA w biegu na 100 m,

Wiktoria Cywińska - VIII miejsce w finale wojewódzkim igrzysk młodzieży szkolnej w la w pchnięciu kulą,

Sukcesy sportowe uczniów 2017/18

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w mini Piłce Koszykowej:

                           II miejsce chłopców

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w mini Piłce Ręcznej:    

                                       III miejsce chłopców

Karolina Adamczyk - I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w pływaniu delfinem    

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych.

W dniu 20.09 20016 na stadionie Resovii nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

Jagoda Pisulińska    1. miejsce w biegu na 60 m.
Wiktoria Cywińska  2. miejsce w rzucie piłeczką palantową.
Duda Filip              3. miejsce w biegu na 1000m.
Simka Julian          3. miejsce w skoku w zwyż.

Wszystkim uczniom szkoły biorącym udział w zawodach gratulujemy.

Finały Mini Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych

W czwartek 17.12.2015r. odbyły  się w Naszej Szkole finały zawodów Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych *Igrzyska Miejskie*.

Brali w nim udział najlepsi  chłopcy i dziewczęta z klas piątych i szóstych w Mini Piłce Ręcznej szkół rzeszowskich.  Każdy zespół chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Wszyscy uczestnicy dawali z siebie wszystko. Emocje sportowe sięgały zenitu.

W ostatecznej walce „Pijarki” zdobyły dwa drugie miejsca i srebro (zarówno  zespół dziewcząt jak i chłopców).

Serdecznie im  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Turniej Tenisa Stołowego Szkoły Podstawowej

W Dniach 16-20.11.2015r. już po raz dziesiąty, czyli jubileuszowy:)  odbył się Turniej Tenisa Stołowego Szkoły Podstawowej poprowadzony przez Panią Monikę Mac i Panią Magdalenę Zawora. 

         Turniej odbył się  w  dwóch  kategoriach:
I kategoria  - kl. I- III
II kategoria- kl. IV - VI

W zawodach wzięło udział bardzo dużo osób, bo ponad 60-siąt. Wszyscy się starali rozegrać jak najlepszy mecz i przejść dalej.