Szkoła Sióstr Pijarek w Minecraft

minecraft1Jako pierwsi w Rzeszowie mamy własną szkołę odwzorowaną w grze komputerowej! Z wielką radością informujemy, że uczniowie klasy 3b naszego liceum: Jakub Czechowicz, Tymoteusz Głuczkowski i Jan Odzinkowski stworzyli niesamowity projekt Szkoły Sióstr Pijarek w Minecraft, czyli komputerowym środowisku, które wielu z nas zna z gry survivalowej o otwartym świecie. Projekt naszych uczniów został zrobiony pod kątem użycia shaderów, które podnoszą jego walory artystyczne i graficzne. Przede wszystkim możecie zwiedzić naszą szkołę w środku: zajrzeć do poszczególnych sal, kaplicy, sekretariatu, czy sali gimnastycznej. Dobre wrażenie potęgują takie funkcje jak: możliwość zaświecania świateł, jeżdżenie windą, zasłanianie rolet zewnętrznych na sali gimnastycznej. Możecie też obejrzeć całe otoczenie: orlik, plac zabaw, parking, dom zakonny. Bez problemu sprawdzicie linie autobusowe, które dowiozą Was na Sanocką 70. Te i wiele innych niespodzianek czeka na Was w projekcie naszej szkoły stworzonym z niezwykłą starannością w środowisku Minecraft.

Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z wszystkich dostępnych funkcji, poniżej zamieszczamy krótki opis techniczny.

Adres serwera minecraft: pijarkirzeszow.pl

Wersja minecraft: 1.18 lub 1.18.1

Obsługiwane lunchery minecrafta:
Minecraft Oficialny Premium (płatne)
TLuncher, Shigima Luncher oraz Crystal Luncher (darmowe)

Zalecane shadery do uzyskania najlepszych wrażeń graficznych (tylko dla komputerów lub laptopów posiadających kartę graficzną GTX 1650 lub lepszą) do użycia na serwerze: SEUS lub VANILLA_PLUS do pobrania poniżej.

Dla ułatwienia, poniżej znajdziecie:

Link do Pobrania OptiFine 1.18 

Link do Pobrania shaderów:  SEUS_RENEWED 

Link do pobrania shaderów:  VANILLA_PLUS 

Zapraszamy!

 

logo_psp_pijarki_splo_200.png
Image

SZKOŁA PODSTAWOWA I LICEUM
Sióstr Pijarek im. Pauli Montal