Wydarzenia szkolne 2019/2020

„Moje ćwiczenia sportowe w domu”

Uczniowie klas I-III, w ramach zajęć wychowania fizycznego na odległość mieli za zadanie wykonać obrazek lub plakat pt. „Moje ćwiczenia sportowe w domu” i pokazać jak bezpiecznie ćwiczą w domu lub w ogrodzie. Technika wykonania pracy była dowolna.

Dzieci wykazały się wielką kreatywnością i pomysłowością. Rodzice nadsyłali bardzo ładne i ciekawe prace swoich dzieci. Wszystkie prace zostały ocenione, jako zadanie z wychowania fizycznego, a najciekawsze i pomysłowe otrzymały ocenę celującą.

Gratulujemy pomysłów i bezpiecznych ćwiczeń w domu 

Tu jesteśmy.....

Kochani Uczniowie! Dziękujemy za nadesłane zdjęcia. Za Wasze uśmiechy i wielkie serca!

{youtube}

{/youtube}

Słowo życia

XII Tydzień Biblijny, nazywany również „tygodniem refleksji nad Biblią” już za nami. Zapraszamy do krótkiego filmu z Waszymi nagraniami lektury Pisma Świętego.

{youtube}

{/youtube}

Kartki świąteczne uczniów Szkoły Podstawowej.

Kartki świąteczne wykonane przez uczniów klas IV – VII naszej szkoły podczas nauczania na odległość w ramach lekcji plastyki.

Rejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Uczennice z naszej szkoły zajęły III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci, w Piłce Ręcznej Dziewcząt klas V-VI, które odbyły się 02.03.2020r. w Łańcucie!:)

Gratulujemy sportowego sukcesu naszym zawodniczkom:)

„Spelling Master”

Spelling czyli  literowanie w języku angielskim nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać, szczególnie pod presją czasu. Jednak nasi uczniowie klas III szkoły podstawowej świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. Dnia  27 lutego 2020 r. odbył się konkurs” Spelling Master”. Umiejętność literowania słów to jeden z pierwszych kroków, który powinniśmy opanować podczas nauki języka angielskiego.Celami konkursu było m.in. utrwalenie znajomości alfabetu brytyjskiego oraz zwrócenie uwagi na rolę poprawności językowej.