Zmiany w procedurach funkcjonowania szkoły podczas pandemii.

maseczkaW związku z zaistniałą sytuacja epidemiologiczną w całym kraju i obostrzeniami jakie wchodzą w życie z dniem 27 lutego 2021 r. na terenie szkoły można chodzić jedynie w maseczkach. Będą one obowiązywały wszędzie oprócz sali lekcyjnej rozumianej jako siedzenie ucznia w ławce. Uczeń podchodzący do nauczyciela lub tablicy musi mieć założoną maseczkę. Również podczas pobytu dzieci na świetlicy obowiązują maseczki z racji bliskich kontaktów uczniów między sobą.
Proszę rodziców o załatwianie spraw ze szkołą w trakcie trwania lekcji lub jeśli jest to możliwe telefonicznie - zgodnie z procedurami.

Proszę również o nie przyprowadzanie chorych dzieci do szkoły lub objętych kwarantanną oraz zgłaszanie wychowawcy klasy tych uczniów, którzy objęci są izolacją lub kwarantanną.

Aneks do procedur.