"Wodę filtrujesz, świat ratujesz, Encyklikę Laudato Si promujesz".

Uwaga! Uwaga! Trwa kampania informacyjna dotycząca realizacji naszego EKO Projektu "Wodę filtrujesz, świat ratujesz, Encyklikę Laudato Si promujesz". Pamiętaj! Każda kropla ma znaczenie! Czas na zmianę niektórych nawyków! Oszczędzajmy wodę w domu  i w szkole, ograniczmy plastikowe butelki! Jak? Wybierając butelkę wielorazową, którą możesz napełnić filtrowaną wodą z dystrybutorów dostępnych w naszej szkole! Dystrybutory zostały zakupione w ramach projektu "Ekologia integralna encykliki Laudato Si' w działaniach wspólnot Caritas i społeczności lokalnych" realizowanego przez Caritas Polska a dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dytrybutory posłużą nam do wprowadzania EKO nawyków i działania na rzecz naszego wspólnego domu!  DO DZIEŁA!

Szkolne Koło Caritas