Sukces Szkolnego Koła Caritas

Szkolne Koło Caritas klas starszych ma zaszczyt poinformować o swoim sukcesie! Nasze Koło (pod opieką p. Anny Wańcickiej i p. Doroty Trzeciak) wzięło udział w konkursie na inicjatywy ekologiczne dla Szkolnych Kół Caritas z całej Polski. Sukces jest podwójny, ponieważ wygrały oba nasze projekty.

1. „W objęciach Matki Natury” – projekt dotyczy zajęć edukacyjnych, konkursów z nagrodami i zagospodarowania zielenią terenu przy logo szkoły.
  2. „Ziemia domem dla dorosłych i dzieci – dlatego segreguj śmieci” – projekt dotyczy wycieczek edukacyjnych, konkursów z nagrodami, zakupu nowych koszy  do segregacji śmieci w szkole.

Dzielimy się radością i serdecznie zapraszamy do współpracy przy realizacji zaplanowanych działań!