Wiadomości dla rodziców

14314985
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Wszystkie dni
9718
16252
73155
14314985

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
Data : 2019-03-06
7
8
9
10
11
12
13
Data : 2019-03-13
14
Data : 2019-03-14
15
Data : 2019-03-15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
31

Na lekcjach języka niemieckiego też było w tym roku bardzo kreatywnie. Niektórzy dekorowali pierniki, inni grali w koło fortuny i zdobywali „bonusy na lekcję bez pytania”, a w klasach czwartych gimnazjalistki opowiadały o zwyczajach obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w krajach niemieckojęzycznych. Poza tym odbył się również Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie oraz gratulujemy sukcesów!

Szkolny Konkurs Plastyczno-Językowy

Prace nagrodzone

W kategorii: wieniec adwentowy

1. Barbara Domoń kl. 6b

2. Oliwier Puzio kl. 3bG

3. Patryk Kraska kl. 3bG

4. Anna Sabat kl. 3bG

5. Natalia Bryg kl. 3bG

W kategorii:  kalendarz adwentowy

1. Martyna Cwynar kl. 6a

2. Daria Urbańska kl. 6a

3. Matylda Gazda kl. 6a

4. Liliana Padula kl. 6a

5. Zuzanna Zimnicka kl. 6b

6. Maciej Cynk kl. 6b

7. Barbara Domoń kl. 6b

8. Anna Półtorak kl. 6b

9. Paweł Sołek kl. 6b

10. Bartosz Kożuszek kl. 6b

11. Michał Ciaś kl. 6b

12. Mateusz Szczepanik kl. 6b

13. Sylwia Zatorska kl. 6b

14. Agnieszka Szczepanik kl. 3a G

15. Zuzanna Wróbel kl. 3aG

16. Aleksandra Rząsa kl. 3aG

PRACE WYRÓŻNIONE

1. Dawid Dąbek kl. 6a

2. Kinga Krzanowska kl. 6a

3. Zuzanna Hajduk kl. 6a

4. Milena Pilch kl. 6b

5. Szymon Kasprzyk kl. 6b

6. Bartosz Wilk kl. 6b

7. Gabriela Goclik kl. 6b

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

w kategorii kl. VI - VII

I miejsce: Laura Bernacka i Anna Zimoląg

II miejsce: Zuzanna Zimnicka i Mateusz Szczepanik

III miejsce: Anna Półtorak i Mariusz Moroń

w kategorii kl. VIII i III GIM

I miejsce: Szymon Podracki i Tymon Podracki

II miejsce: Piotr Kosior

III miejsce: Natalia Bryg i Patryk Kraska

Wyróżnienie: Martyna Urban i Anna Szczepanik