Wiadomości dla rodziców

5165989
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Wszystkie dni
556
4064
56979
5165989

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

W tym roku szkolnym uczniowie mieli dużo możliwości wypróbowania swoich sił w różnych konkursach z j. niemieckiego :-) Odnieśli też sporo sukcesów naukowych.

Ania Morońz kl. 6a została laureatką kuratoryjnego konkursu z j. niemieckiego

Karolina Adamczykz kl. 4b zdobyła 3 miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Recytacji

Martyna Kluzz kl. 6a zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Dyktandzie Obcojęzycznym

Czytaj więcej: Sukcesy w konkursach  z j. niemieckiego

We środę 7 czerwca br. o godz. 7:00 klasy II Szkoły Podstawowej wyruszyły na wycieczkę do Myczkowiec. Po przyjeździe na miejsce i zjedzeniu II śniadania udaliśmy się do Ogrodu Biblijnego, gdzie spacerując wśród roślin i odpowiedniej scenerii zagłębiliśmy się w krajobraz Ziemi Świętej i wydarzenia opisane w Biblii. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Centrum Kultury Ekumenicznej – oglądaliśmy tam miniatury kościołów i cerkwi z pogranicza polsko – słowacko – ukraińskiego. 

Czytaj więcej: Wycieczka klas II SP do Myczkowiec

Dnia 01.06.2017r. okazji Dnia Dziecka obchodziliśmy Dzień Sportu w klasach IV-VI. Chłopcy Pod kierownictwem  Pana Sebastiana Koryla rozgrywali mecze piłki nożnej na boisku sportowym przy szkole, natomiast dziewczęta razem z Panią Moniką Mac i Dorotą  Gliwą-Skwarczyńską- miały swoje zawody sportowe i rozgrywki w piłkę ręcznej w szkole  na sali gimnastycznej . Emocje sportowe wszystkim  się udzielały, kibice głośno dopingowali swoich zawodników każda klasa chciała zająć jak najlepsze miejsce. Po zakończeniu  zawodów i ogłoszeniu wyników końcowych każda drużyna  otrzymała słodkie nagrody. Wszystkim klasom gratulujemy sportowej postawy i dobrej zabawy.

Czytaj więcej: 1 czerwca - Dzień Sportu

We wtorek 6 czerwca 2017 roku w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie w wykonaniu uczniów z kółka teatralnego klas I-II pt.: „12 miesięcy” Mali aktorzy odgrywając swoje role w barwnych i oryginalnych strojach zapoznali widzów z piękną baśnią o braciach miesiącach i przypomnieli, że dobro zawsze wygrywa… 

Czytaj więcej: 12 miesięcy - przedstawienie grupy teatralnej

W środę 5.04. 2017r. odbył się VI Memoriał  Zbigniewa Drozda i Wojciecha Szostaka w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Zespole Szkół Nr 7 w Rzeszowie, w którym brały udział dziewczęta z Naszej Szkoły z klasy Va i Vb. Po bardzo wyrównanej walce sportowej Nasz Zespół zdobył III miejsce, a dodatkowo tytuł najlepszej zawodniczki zespołu otrzymała Aleksandra Brzozowska z kl. Vb.

         SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH

                                               SUKCESÓW W PIŁCE RĘCZNEJ! 

Czytaj więcej: VI Memoriał Zbigniewa Drozda i Wojciecha Szostaka w Piłce Recznej