I spotkanie grupy GPs - wrzesień 2014

Dnia 27 września 2014 roku w naszej szkole odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie grupy GPs. Przed spotkaniem każdy był bardzo podekscytowany perspektywą wspólnego spędzenia czasu. Zaczęliśmy od zabaw, które miały na celu nas rozbawić na resztę wieczoru. Następnie zostaliśmy podzieleni na grupy. Zadaniem każdego zespołu było przeczytać fragment Ewangelii, rozważyć go i wykonać związane z nim zadania. Każda grupa na prezentacji spisała się świetnie.

 Po zakończeniu zadania mieliśmy czas wolny, podczas którego graliśmy w piłkę na sali gimnastycznej, tańczyliśmy lub po prostu rozmawialiśmy. Nie zabrakło nam też czasu na modlitwę i obejrzenie krótkiego filmu w kaplicy. Na sam koniec zjedliśmy przepyszną pizzę i ustaliliśmy, w jakich grupach będziemy pracować przez następny rok szkolny. Spotkanie zakończyło się około godziny 21.

Myślę, iż wszystkim bardzo się podobało i pozwoliło nam przeżyć wspólną modlitwę, porozmawiać na poważne tematy, a także spędzić ten wieczór radośnie, w gronie koleżanek i kolegów.
Joanna Kowal, kl. 1


Drukuj